Usługi

Świadczymy usługi w następujących zakresach

Regeneracja szczotek

Wykonujemy regenerację szczotek przemysłowych w pełnym zakresie. Oferujemy wersje specjalne zarówno przy zamówieniach jednorazowych jak i przy małych seriach w wykonaniu specjalnym wg zamówienia.

Regeneracja wałów szczotkowych

Wykonujemy regenerację wałów szczotkowych stosowanych w myjniach szkła płaskiego (typu LISEC, VHW).  Tylko na potrzeby przemysłu szklarskiego, zregenerowaliśmy dotychczas dużą ilość różnego typu szczotek listwowych, rolek i wałów szczotkowych.

Regeneracja szczotek w maszynach czyszczących

Wykonujemy usługi regeneracji elementów szczotkowych w maszynach czyszczących, zamiataczach mechanicznych i innych przemysłowych.  Do tej pory regenerowaliśmy okrągłe szczotki talerzowe typu CLEANFIX, ABILA, NUMATIC, WETROK, TENNANT itp.

Usługi konfekcjonowania

  • usługi konfekcjonowania materiałów poligraficznych

  • usługi konfekcjonowania materiałów elektronicznych i elektrycznych

  • usługi konfekcjonowania materiałów podzespołów okuć w przemyśle meblarskim

Nawiążemy współpracę z firmami, które zlecają prace manualne polegające na konfekcjonowaniu np. kompletowaniu, składaniu, pakowaniu.

Wynajem pomieszczeń

Świadczymy usługi wynajmu pomieszczeń.
Spółdzielnia posiada możliwości wynajęcia wolnych powierzchni biurowych, produkcyjnych i magazynowych. Wygodny plac umożliwia manewrowanie i postój pojazdów własnych i klientów.
Obiekty są ogrodzone i doskonale położone w centrum miasta - blisko głównych tras komunikacyjnych. Z wolnych powierzchni korzystają nasi dzierżawcy, którzy chwalą sobie dogodną lokalizację i przestrzeń potrzebną do parkowania pojazdów własnych i swoich klientów.